Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

Renkli Çocuk Odaları Dekorasyon Fikirleri

Çocuk odalarını dekore ederken onların yaşları ve ruh halleri göz önünde bulundurulmalıdır. Canlı ve sevimli renklerin seçimi ile ufak tefek dokunuşlar istenilen etkiyi yaratabilir. Duvar kağıtları ile duvarların döşenmesi ilk adım olmalıdır, küçük hayvan resimleri veya masal kahramanları ile bezeli duvar kağıtlarını isterseniz kendiniz bile döşeyebilirsiniz. Çocuklarınızın yaratıcılıklarını ön plana çıkarmalarına izin vermek için mutlaka bir oyun masası olmasına özen göstermelisiniz. Renkli çocuk odaları dekorasyon fikirleri arasında duvar panoları da olmalıdır ki çocuklarınız yaptığı resim veya faaliyetleri burada sergileme fırsatı bulabilsinler.

RESİMLERİ ORJİNAL BOYUTTA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Çocuk odalarının aydınlık ve bol güneş gören bir yer olması gerekir, sevimli perdeler ve güzel renkli bir halı ile dekorasyonun öneli parçalarını tamamlamış olursunuz. Renkli çocuk odaları dekorasyon fikirleri olarak baş ucuna kitap okuma alışkanlığı kazanması için küçük bir kitaplık da eklenebilir. Komodinin ve üzerinde bir gece lambasının olması çocuğunuzun çok hoşuna gidecektir. Eğer çocuğunuzun odası yeteri kadar büyük ise, arkadaşları geldiğinde oturabilecekleri bir küçük kanepe bile koyabilir ve renkli yastıklarla donatabilirsiniz.

RESİMLERİ ORJİNAL BOYUTTA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Ama oda küçük ise ve kanepe sığmayacak ise renkleri canlı bir veya iki tane puf da aynı işi görecektir. Renkli çocuk odaları dekorasyon fikirleri için de bir dolap ve oyuncak konulabilecek hasır bir sepet de çok iş görecektir. Çocuğunuzun fikirlerini de alarak bu dekoratif eşyaları seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Modern Genç Odaları Dekorasyonu başlıklı makalemizde erkek genç odaları, genç kız odaları ve genç odaları fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Genç Odası Modelleri

2017 Genç Odası Modelleri

Genç odaları her zaman tercih edilen ve her evde özellikle de son yıllarda tercih edilen...

2017 Pembe Genç Kız Odası Modelleri

2017 Pembe Genç Kız Odası Modelleri

Genç kızlarımızın hayatını neredeyse tamamen kaplamakta olan, hatta gören herkesin içini ısıtan en hoş renk...

2017 Genç Odası Dekorasyon Modelleri

2017 Genç Odası Dekorasyon Modelleri

Aileler için zor olsa da kabul etmeleri gereken bir şey var ki bakmaya kıyamadıkları çocukları...

2017 Kırmızı Çocuk Odası Modelleri

2017 Kırmızı Çocuk Odası Modelleri

2017 çocuk odası dekorasyon fikirleri için, biraz yaratıcılık biraz da hayalperest olmak gerekiyor. Hem erkek...

2016 Genç Odası Takımı Modelleri

2016 Genç Odası Takımı Modelleri

Tüm gençlerin hayalidir, kendine ait bir oda ve istediği kombin de eşyalar. Bir genç ailesinden...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı