Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

Oturma Odası Aydınlatma Modelleri

Aydınlatma modelleri eski çağlardan bugüne kadar farklılık gösterip gelişerek modernize edilmiştir. Günümüzde birçok alanda eskiye dönüş olduğu gibi, otantik bir hava yakalayabilmek için geçmiş zamanlarda kullanılan ürünler ile rastlaşabiliriz. Bu ürünlerin günümüz uyarlamasına vintage adını veriyoruz. Eskiden aydıtlama için mum ve lüks adı verilen materyaller kullanırdı, birçoğumuz bu dönemleri anımsayacaktır. Günümüzde bu ürünler modernize edilerek tekrar hayat buluyor. Herhangi bir yerde bahsettiğim bu ürünleri oturma odası aydınlatma modelleri olarak görebilirsiniz.

en güzel oturma odası aydınlatma modelleri

en güzel oturma odası aydınlatma modelleri

Mum efektli abajurlar, dijital olarak kullanılabilen aydıtlatma cihazları evinizin dekorasyonuna eşlik edecek ve daha hoş vakit geçirmeniz için size harika bir zemin hazırlayacaktır. Odanızın tavanına monteli veya içten gizlenmiş değişik ve kullanım açısından yer kaplamayan oturma odası aydıtlama modellerini, evinizin dekoratif görünümüne göre yeniden yorumlayabilirsiniz. Son trend ürünlerde ısıya dayanıklı kağıtlardan yapılan avizeler spor bir görünüm için ideal bir seçim olacaktır. Eskitme görünümlü avizeler veya abajurlar evizin klasik havası ile bütünleşecek ve otantik bir hava katacaktır. Kendi zevkinize ve tarzınıza göre seçebileceğiniz birçok farklı ürün ile evinizi dekore edebilirsiniz. Lazer kesim ile oyuntulardan elde edilmiş oturma odası aydıtlama modelleri de ilginizi çekebilir. Bu geniş karteladan, odanızın tarzını en iyi şekilde yansıtacak birçok farklı ürün tercih edebilirsiniz. Metal, cam, ahşap gibi materyallerden biri veya harmanlanmış hali ile seçeceğiniz aydıtlama modeli, evinizin şıklığına şıklık katacak.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan En Güzel Salıncak Modelleri başlıklı makalemizde ahşap salıncak modelleri, bahçe salıncak modelleri ve fiyatları ve balkon salıncak modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Aksesuarlar

Benzer Konular

2016 Abajur Ve Aydınlatma Modelleri

2016 Abajur Ve Aydınlatma Modelleri

Evinize değişik bir hava katan 2016 Abajur Ve Aydınlatma Modelleri oldukça ilginizi çekecek ve evinize...

2016 Modalife Mobilya Aydınlatma Modelleri

2016 Modalife Mobilya Aydınlatma Modelleri

Aydınlatmalar; evler ve iş yerleri için küçük; ama önemli bir dokunuştur. Belki bir odada ilk...

2016 Ayakkabılık Modelleri

2016 Ayakkabılık Modelleri

Daire kapınızın önüne konan, biriken ayakkabılardan şikayetçiyseniz; özellikle kalabalık bir evde yaşıyorsanız veya misafirleriniz çok...

2016 Modalife Mobilya Ayna Modelleri

2016 Modalife Mobilya Ayna Modelleri

Aynalar; evin her bir köşesi için hiç şüphesiz şıklık oluşturmakta. Salon, banyo, yatak odası hatta...

En Güzel Salıncak Modelleri

En Güzel Salıncak Modelleri

En güzel salıncak modelleri, bu yıl tekli bahçe modeli olarak sergilenmektedir. Bunun yanı sıra çift...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı