Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

Mobilya Modelleri Ve Fiyatları

Mobilyalar ev dekorasyonunun temellerini oluşturmaktadır. Bu yıl yemek odası takımlarından lake ve altın varak detaylı takımlar tercih edilmektedir.2014`teki oturma gruplarının tasarımı da 2015’te pek değişmedi. Bu yıl cheaster koltuk modelleri fazla tercih edilmektedir. Bu yıl köşe koltuk takımları geçen yıllara oranla daha fazla tercih ediliyor ve avangarda köşe koltuk takımları ise en fazla satışı yapılan takımlar arasında  yerini alıyor. Renk olarak mobilyalarda krem, kahve, turuncu ve türkuaz tercih edilmektedir. Koltuk yastıklardan ise çiçek deseni kullanılmaktadır.

RESİMLERİ ORJİNAL BOYUTTA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Mobilyalar ev dekorasyonunun temelleri aksesuarlar ise tamamlayabilirdiniz. El yapımı aksesuarlar bu yıl oldukça dikkat çekiyor el yapımı sepetler,örgüden avizeler,el yapımı harfli yastıklar,çubuklardan duvar saati ve düğmelerden bardak altlığı dekorasyonda bir el yapımı modası başlattı. Bu yıl yatak odası mobilya modellerinde tasarımdan ziyade teknoloji ön plandadır. Uzaktan kumanda ile çıkarıla bilinen televizyonlar ve ses komutuyla yanıp sönen gece lambaları ilgi çekmektedir. Mutfakta ise avangarda sandalyeler cam masalarla şık ve estetikliği birleştiriyor. Manzaralı evler için ise Jhosefin koltuklar tercih ediliyor.

 

RESİMLERİ ORJİNAL BOYUTTA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Jhosefin koltuklar sırt dayama yeri olmayan koltuklardır. Manzarayı kapatmamak evleri geniş ve ferah göstermek için tercih edilmektedir. Perdelerde ise stor,zebra,tül,fon ve ip modeller rağbette. Perdeler mobilyaların aynasıdır ve mobilyalarınızı güçlü gösteren tamamlayabilirdiniz. Bu yıl hali olarak geleneksel modellerden ziyade modern ve hijyene önem verenler için anti bakteriyel halılar tercih edilmektedir. Bu yıl nanoteknoloji kumaşlar ön plandadır. Leke tutmayan mobilya kumaşlari halilardada kullanışlılığı beraberinde getirmiştir

Bir önceki yazımız olan 2015 Bahçe Mobilya Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Bahçe Mobilya Modelleri, bahçe masaları modelleri ve bahçe mobilya fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Incoming search terms:

  • casa mobilya modelleri ve fiyatları
  • Moda Life Mobilya Fiyatları
  • dogtas dugun paketi
  • doğtaş mobilya düğün paketi
  • rapsodi düğün paketi

Benzer Konular

2017 Modalife Mobilya Sehpa Modelleri

2017 Modalife Mobilya Sehpa Modelleri

Sadece basit bir sehpa bile evinize ayrı bir hava katarken özellikle de 2017 Modalife Mobilya Sehpa...

2017 Modalife Mobilya Mutfak Modelleri

2017 Modalife Mobilya Mutfak Modelleri

Oldukça kaliteli ve aynı zamanda her mutfak için de gerekli olan 2017 Modalife Mobilya Mutfak Modelleri...

2017 Modalife Mobilya TV Ünitesi Fiyatları

2017 Modalife Mobilya TV Ünitesi Fiyatları

Günümüzün en çok tercih edilen mobilya ürünleri arasında yer alan tv üniteleri son derece de...

2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları

2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları

Her zaman uygun maliyetli olan 2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları özellikle de bu yıl evini yenilemek...

2017 Modalife Mobilya Sehpa Fiyatları

2017 Modalife Mobilya Sehpa Fiyatları

Hem uygun maliyetli olan ve aynı zamanda da son derece de şık olan sehpalar konusunda...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı