Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

Ev Dekorasyonunda Renk Seçimi

Hepimizin bildiği bir söz vardır, renkler ve zevkler tartışılmaz diye, gerçekten de herkesin kendine göre beğendiği ve ev dekorasyonunda uygulamak istediği bazı klasik renkler vardır ve size güzel gelen bir başkasına gelmeyebilir, bunu doğal karşılamamız gerekir. Ev dekorasyonunda renk seçimi için önce kafanızda bulunan renk alternatiflerini en aza indirmeyi düşünmelisiniz, sonra da nereyi döşeyecekseniz, boyutlarını ince eleyip sık dokuyarak hesaplamalı ve aydınlık olup olmadığına göre karar vermelisiniz.

Color Selection of Home Decor

Color Selection of Home Decor

Eğer evinizin bir bölümü için dekorasyon değişikliği gerekiyorsa ve burada kullanmak zorunda olduğunuz eski eşyalarınız varsa, yeni eşyalarınızın renklerini bunlara göre uydurmalısınız. Ev dekorasyonunda renk seçimi göz yormayacak şekilde yapılmalıdır. Modern tarzda bir dekorasyon istiyorsanız beyaz ve diğer pastel renkleri tercih etmelisiniz. Bu renkleri ise tamamen zıt olan canlı renkler ile kontrastlayabilirsiniz. Canlı renkli yastıklar çok işinize yarayacaktır.

Ev Dekorasyonunda Renk Seçimi

Ev Dekorasyonunda Renk Seçimi

Klasik tarzdan vazgeçemeyenlerden iseniz, renklerinizin koyunun hakimiyeti altında olması gerekir. Sonbaharı çağrıştıran toprak renkleri, altın sarısı, koyu bej, kahvenin tonları klasik tarzın temsilcileridir. Zemin renginiz de koyu ise halınızı mutlaka açık renklerde seçmelisiniz. Şeftali rengi klasik tarzdaki mobilyalara çok yakışıyor bunu göz ardı etmemelisiniz. Ev dekorasyonunda renk seçimi sizin tarzınızı ortaya koyacak ve kişiliğinizi ele vereceği için önemlidir. Stil sahibi olan ve kendi evini döşemekten hoşlananlar için birkaç ip ucu vererek yardımcı olmaya çalıştık.

Bir önceki yazımız olan 2015 Ev Dekorasyonu Modelleri başlıklı makalemizde Dekorasyon Modelleri, ev dekorasyon siteleri ve ev dekorasyonu dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Genç Odası Dekorasyon Modelleri

2017 Genç Odası Dekorasyon Modelleri

Aileler için zor olsa da kabul etmeleri gereken bir şey var ki bakmaya kıyamadıkları çocukları...

2016 Genç Odası İçin Dekorasyon Önerileri

2016 Genç Odası İçin Dekorasyon Önerileri

Evin çocukları büyüyor ve artık kendi odalarının kendi istedikleri şekillerde dekor etmek için can atıyorlarsa...

Küçük  Banyolar İçin İlginç Dekorasyon Önerileri

Küçük Banyolar İçin İlginç Dekorasyon Önerileri

Küçük  Banyolar İçin İlginç Dekorasyon Önerileri ile sizleri birazcık olsun rahatlatmak için sizlere yardımcı olmaya...

2016 Modalife Dekorasyon Fikirleri

2016 Modalife Dekorasyon Fikirleri

Her evin bir yaşam hikayesi olmalı diyen ve o yüzden evlerinizin gülen yüzü haline gelen...

Küçük Odaları Büyük Göstermenin Yolları

Küçük Odaları Büyük Göstermenin Yolları

Eviniz de küçük ir odanız var ve siz burayı daha ferah bir hali getirtmek istiyorsanız...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı