Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

Erkek Bebek Odası Dekorasyon Modelleri

Bir bebek odası dizayn ederken öncelikle renk ve tema konusunda bir karara varmanız gerekecektir.  Eğer dizayn ettiğiniz bebek odası erkek bebeğe ait ise, erkek bebekler için sıklıkla kullanılan mavi, lacivert, gri ve toprak renklerini tercih etmeniz odanızın şıklığı için faydalı olacaktır. 2016 Erkek bebek odası dekorasyon modelleri arasında en çok tercih edilen temalar, denizci ve araba temalarıdır. Bu gibi bir tema belirleyip odanızın dekorasyon çalışmasına, renklerin ve temanın uyumu ile başlayabilirsiniz. Bu temaları ve renkleri ev tekstil ürünlerinde veya  aksesuarlarda tercih edebilirsiniz. Duvarlarda ve mobilyalarda daha kolay kombine edilebilir ve uzun yıllar kullanılabilir renkler seçmeniz bütçeniz için yararlı olacaktır. Tema ve renk seçimi sizi zorlamayacak, birbirine bağlı iki konudur.

şık erkek bebek odası modelleri 2016

şık erkek bebek odası modelleri 2016

Erkek 2016 bebek odası dekorasyon fiyatları arasında sıklıkla tercih edilen dediğimiz denizci teması, beyaz-kırmızı-lacivert renkleriyle bağlantılı olduğu için bunları birbiriyle kolaylıkla kombinleyebilir siniz. Bebeklerin olmazsa olmazı oyuncaklar için ise fazla yer kaplamaları için pratik bir çözüm önereceğim. Bebeğinizin odasında kullanacağınız dolaplı veya çekmeceli şifon yerlerin genellikle iç kısmı bebek için gereçlerle doludur. Ve üst kısmını çoğunlukla boş bırakırız. Şifon yerlerin üst kısmını oyuncaklarla süslemeniz, odanıza hem sevimli hemde düz bir hava katacaktır. Duvarlar için süsleme açısından kullanacağınız araba motifli stickerler, erkek bebek odası dekorasyon modelleri arasında sıklıkla kullanılan bir dekoratif ürünü eğer sade odanıza renk katmak istiyorsanız, duvarlarınızı bu tip malzemeler ile süsleyebilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan Kız Bebek Odası Dekorasyon Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kız bebek odası dekorasyon modelleri, 2016 Modalife Mobilya Modelleri ve Düğün Paketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Modalife Mobilya TV Ünitesi Fiyatları

2017 Modalife Mobilya TV Ünitesi Fiyatları

Günümüzün en çok tercih edilen mobilya ürünleri arasında yer alan tv üniteleri son derece de...

2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları

2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları

Her zaman uygun maliyetli olan 2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları özellikle de bu yıl evini yenilemek...

2017 Modalife Mobilya Sehpa Fiyatları

2017 Modalife Mobilya Sehpa Fiyatları

Hem uygun maliyetli olan ve aynı zamanda da son derece de şık olan sehpalar konusunda...

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

Her insan hayatında belirli bir rahatlığa kavuşmak ister. Bu rahatlığın kalıcı olması için de bulunduğunuz...

2016 Modalife Yemek Odası Fiyatları

2016 Modalife Yemek Odası Fiyatları

Yemek odaları artık evlerimizin vazgeçilmez mobilya takımlarından biri haline gelmiş ve misafir odalarında kendilerine en...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı