Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2017 Pembe Genç Kız Odası Modelleri

Genç kızlarımızın hayatını neredeyse tamamen kaplamakta olan, hatta gören herkesin içini ısıtan en hoş renk şüphesiz ki pembe ve tonları. Giysiler, rujlar, takılardan sonra artık pembeyi çantalardan çıkartıp evimizin baş köşesine oturtuyoruz. 2017 pembe genç kız odası modelleri şeker tadındaki renkleri dekorumuza yansıtıyor.

2017 Soft Pembe Genç Kız Odası Modelleri

Geçtiğimiz birkaç yılda, yatak odalarında bej rengi gibi daha sade renkler tercih edilirken, hareketlilik aksesuarlar ile sağlanmıştı. Renkli halılar, tablolar, berjerler tercih edilen başlıca aksesuarlar arasında  yer almaktaydı. Fırfırlar, işlemeli yatak başlıkları ile süslenmiş vintage tarzı mobilyalar 2015 yılının gözde modelleri olmuştu. 2017 genç kız odası modellerinde pembe yatak odaları yeniden karşımıza çıkıyor.

2017 Pembe Standart Genç Kız Odası Modelleri

Geçmişten bugüne hepimizin bildiği gibi moda ne kadar değişirse değişsin bayanlar için pembe denince akan sular duruyor. Erkek genç oda takımlarında alışılagelmiş mavi rengi, yerini zaman zaman griye, zaman zaman yeşile veya kırmızıya bırakırken pembeler, morlar kızlarımız için her zaman her yerde baş tacı. Çocuk, genç, yetişkin demeden pembenin her tonuna âşık olanlar için genç kızların gözdesi, yeni sezon yatak odalarında modern çizgilerle geri dönüyor. Hayal gücüne dayalı tasarlanan 2017 pembe genç kız odası modelleri pembenin her tonunu yansıtırken aynı zamanda ergonomik olarak görücüye çıkıyor. Bu sayede yatak odaları ferah ve düzenli bir görünüm sağlarken aynı zamanda daha fazla eşya alabiliyor.

2017 Pembe Dekoratif Genç Kız Odası Modelleri

Kullanım açısından bazalı yataklar her zaman daha çok tercih ediliyor. Bu sebepten 2017’de tasarımcılar bazaları klasik görünümünden çıkartıp modern görünen fonksiyonlu ürünler haline getiriyorlar. Değişik şekillerde duvara monte edilen renkli kitaplıklar da oda takımları için tercih sebebi. Şık görüntüsü ile hem aksesuar hem de ihtiyaç karşılama görevi görüyor. Tamamlayıcı parçalarda unutulmuyor tabi ki. Makyaj aynaları, şifonyerler her zevke hitap edecek tasarımlarla geliyor karşımıza.Yeni sezonda pembenin her tonu, yerine göre profesyonelce kullanılıyor, göz yormuyor ve aynı zamanda kullanıcılara şeker tadında tasarımlar sunuluyor.

2017 Pembe Prenses Genç Kız Odası Modelleri

Mobilya sektörü, dünya modasını en sıkı takip eden ve müşteriyi her daim hoşnut etmek durumunda olan zor sektörlerden birisi. Bir alıcıya göre mobilya şık görünmeli, aynı zamanda kullanışlı olmalı. En önemlisi yıllarca kullanılabilecek kalitede olmalı. Bunların yanı sıra maliyeti de düşük olmalı ki cep yakmasın. Fakat genç odalarında durum biraz daha farklı. Gençler odalarını zevkleri ve belki de her yıl, her ay hatta her an değişebilecek kararları doğrultusunda tasarlamak istiyorlar. Bu aşamada ebeveynler için maddiyat da kaçınılmaz bir düşünce haline geliyor. İşin güzel kısmı ise genç kızlarımızın pembeye olan aşkının asla bitmemesi. Yılların verdiği tecrübe ile tasarımcılar yeni sezonda yine pembenin en çok tercih edilecek renk olmasını bekliyorlar. Merakla beklenen 2017 pembe genç kız odası modelleri ise çok yakında görücüye çıkacak.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2017 Genç Odası Dekorasyon Modelleri başlıklı makalemizde 2017 Dekorasyon Modelleri, 2017 Genç Odası Modelleri ve Dekorasyon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Modalife Mobilya Sehpa Modelleri

2017 Modalife Mobilya Sehpa Modelleri

Sadece basit bir sehpa bile evinize ayrı bir hava katarken özellikle de 2017 Modalife Mobilya Sehpa...

2017 Berjer ve Puf Modelleri

2017 Berjer ve Puf Modelleri

Hem şık olan ve aynı zamanda evinize da çok ayrı bir hava katmakta olan 2017...

2017 Genç Odası Modelleri

2017 Genç Odası Modelleri

Genç odaları her zaman tercih edilen ve her evde özellikle de son yıllarda tercih edilen...

2017 Modalife Mobilya Mutfak Modelleri

2017 Modalife Mobilya Mutfak Modelleri

Oldukça kaliteli ve aynı zamanda her mutfak için de gerekli olan 2017 Modalife Mobilya Mutfak Modelleri...

2017 Modalife Mobilya TV Ünitesi Modelleri

2017 Modalife Mobilya TV Ünitesi Modelleri

Günümüzde son derece farklı ve aynı zamanda modern olan tv üniteleri görmek mümkün olan hale...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı