Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2017 Modalife Mobilya Yatak Odası Modelleri

Yatak odalarımız günün yorgunluğunu atabileceğimiz evdeki sığınaklar. Hal böyle olunca kişisel zevke ve göze hitap eden takımlar revaçta. Mobilyalarında bir modası var. Peki 2017 modalife yatak odası modelleri nasıl,öne çıkan unsurlar neler inceleyelim… Şifonyerler ise 4 ve üzeri çekmeceli olup çekmece içlerinde bazı bölmeler bulunuyor. Makyaj masalarında kendinden aynalı ve bu aynalar üzerine yerleştirilen ledler artı bir özellik. Şifonyer de olduğu gibi çoğu makyaj masasında bölmeli çekmece özelliği ile düzen kolayca sağlanıyor. Dolap kapaklarına yerleştirilen aynalar da büyük bir kolaylık. Dolaplarda desenleri genelde kuplarda görüyoruz. Modellerin geneline baktığımızda klasik-modern çizgilerin birleştiği;saray ve barok stilli parçaların yaygın olduğunu görmekteyiz. Söz konusu stilleri ise oval ve zarif hatlar çok daha şık hale getiriyor. Bu yıl mobilya da osmanlı,fitil desenleri modern tarzda işlenerek avangart tasarımlar ön plana çıkarılmış.

2017 Modalife Ahşap Yatak Odası Modelleri

Bu yıl modellerde komodinden tutunda markize kadar her parça mevcut. Özellikle markizler bu yıl,diğer yıllara nazaran takımları tamamlayacak nitelikte. 2017 modalife mobilya yatak odası modellerinde beyaz,fil dişi,krem gibi doğal ve sade renkler hakim. Bu durumda yatak odalarını çok daha ferah mekanlar haline getirmektedir. Modellerde en dikkat çeken unsur ise gösterişli yatak başlıkları. Yatak başlıkları bu yıl hem boyut hem de şeklen dikkat çekerek yatağı çok daha şık göstermekte. Ayrıca yataktan büyük karyolalar dikkat çekiyor. Komodinler her yıl olduğu gibi bu yılda genellikle 2 çekmeceli ve çoğu modelde gece lambaları monteli şekilde yer almaktadır. Böylelikle gece lambaları takımın diğer parçaları ile bir bütünlük oluşturuyor.

2017 Modalife Desenli Yatak Odası Modelleri

2017 modalife mobilya yatak odası modelleri görsel zenginliğinin dışında arttırılmış işlevselliği ve fonksiyonlarıyla sağladığı kolaylıklar açısından da özellikle bayanları mutlu edeceğe benziyor. Genel olarak gardıroplar sürgülü özelliğe sahip. Böylelikle kullanım kolaylığı sağlıyor. Neredeyse her markada bulunan komodin,şifonyer çekmecelerinde ve gardırop kapaklarında bulunan fren sistemiyle tüm bu parçaların hızlı çarpma nedeniyle darbe alması engellenerek ömrü uzatılmış. Ayrıca parçaların iç özellikleri de bir hayli kullanışlı. Dolaplar da bulunan:pantolon,kravat,elbise askıları ve raflar kullanılarak fonksiyonellik arttırılmış. Bu sayede dolap içi düzeni sağlama büyük ölçüde kolaylaşıyor. Tüm parçaların ünite yüksekliği ise temizlik kolaylığı sağlıyor.

2017 Modalife Beyaz Yatak Odası Modelleri

Yeni model bu mobilyaları daha çekici hale getiren iki özellik daha mevcut… Birinci özellik duvar bağlantılı sabitleme aparat kullanımına uygun olmalarından dolayı deprem riskinde yahut halinde güvenlik üst seviyelere çıkmıştır. Yeni nesil mobilyaların ikinci özelliği ise çoğu üründe çevreye ve insan sağlığına zararlı olmayan E-1 kalite standartlarında,içeriğinde kanserojen maddelerin bulunmadığı malzemelerin kullanılmış olması… Günümüz teknolojisi ile tasarlanmış, neredeyse her kolaylık düşünülmüş olan mobilyalar arasında ürün çeşitliliği sebebiyle farklı zevk ve tarzda insana hitap eden parçaları farklı fiyat aralıklarında rahatça bulabilmek mümkün. Genel hatlarıyla 2017 modalife mobilya yatak odası modelleri bu şekilde…

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2017 Çocuklar İçin Çalışma Masası Modelleri başlıklı makalemizde 2017 Çalışma Masası Modelleri, Çalışma Masası Modelleri ve Çocuklar İçin Çalışma Masası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Mobilya Modelleri

2017 Mobilya Modelleri

Günümüze İtalyancadan geçmiş olan (mobilia) mobilya mekanların süslenmesi ve  donatılması için gerekli olan eşyaya verilen...

2017 Çocuklar İçin Çalışma Masası Modelleri

2017 Çocuklar İçin Çalışma Masası Modelleri

Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır hiç şüphesiz. Onların iyi bir eğitim almaları ve eğitim hayatlarının...

2017 Modalife Köşe Koltuk Modelleri

2017 Modalife Köşe Koltuk Modelleri

Günümüzde ev sahipleri evlerindeki eşyaların rahatlığı kadar şıklık, şıklığı kadar da kullanışlı ürünler olmasını istiyorlar....

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

Her insan hayatında belirli bir rahatlığa kavuşmak ister. Bu rahatlığın kalıcı olması için de bulunduğunuz...

2017 Kırmızı Yatak Odası Takımları

2017 Kırmızı Yatak Odası Takımları

Yatak odaları günümüz ev hayatında çok önemli yer tutan odalardan biri haline geldi.İnsanların en çok...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı