Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2017 Modalife Mobilya Yatak Odası Modelleri

Yatak odalarımız günün yorgunluğunu atabileceğimiz evdeki sığınaklar. Hal böyle olunca kişisel zevke ve göze hitap eden takımlar revaçta. Mobilyalarında bir modası var. Peki 2017 modalife yatak odası modelleri nasıl,öne çıkan unsurlar neler inceleyelim… Şifonyerler ise 4 ve üzeri çekmeceli olup çekmece içlerinde bazı bölmeler bulunuyor. Makyaj masalarında kendinden aynalı ve bu aynalar üzerine yerleştirilen ledler artı bir özellik. Şifonyer de olduğu gibi çoğu makyaj masasında bölmeli çekmece özelliği ile düzen kolayca sağlanıyor. Dolap kapaklarına yerleştirilen aynalar da büyük bir kolaylık. Dolaplarda desenleri genelde kuplarda görüyoruz. Modellerin geneline baktığımızda klasik-modern çizgilerin birleştiği;saray ve barok stilli parçaların yaygın olduğunu görmekteyiz. Söz konusu stilleri ise oval ve zarif hatlar çok daha şık hale getiriyor. Bu yıl mobilya da osmanlı,fitil desenleri modern tarzda işlenerek avangart tasarımlar ön plana çıkarılmış.

2017 Modalife Ahşap Yatak Odası Modelleri

Bu yıl modellerde komodinden tutunda markize kadar her parça mevcut. Özellikle markizler bu yıl,diğer yıllara nazaran takımları tamamlayacak nitelikte. 2017 modalife mobilya yatak odası modellerinde beyaz,fil dişi,krem gibi doğal ve sade renkler hakim. Bu durumda yatak odalarını çok daha ferah mekanlar haline getirmektedir. Modellerde en dikkat çeken unsur ise gösterişli yatak başlıkları. Yatak başlıkları bu yıl hem boyut hem de şeklen dikkat çekerek yatağı çok daha şık göstermekte. Ayrıca yataktan büyük karyolalar dikkat çekiyor. Komodinler her yıl olduğu gibi bu yılda genellikle 2 çekmeceli ve çoğu modelde gece lambaları monteli şekilde yer almaktadır. Böylelikle gece lambaları takımın diğer parçaları ile bir bütünlük oluşturuyor.

2017 Modalife Desenli Yatak Odası Modelleri

2017 modalife mobilya yatak odası modelleri görsel zenginliğinin dışında arttırılmış işlevselliği ve fonksiyonlarıyla sağladığı kolaylıklar açısından da özellikle bayanları mutlu edeceğe benziyor. Genel olarak gardıroplar sürgülü özelliğe sahip. Böylelikle kullanım kolaylığı sağlıyor. Neredeyse her markada bulunan komodin,şifonyer çekmecelerinde ve gardırop kapaklarında bulunan fren sistemiyle tüm bu parçaların hızlı çarpma nedeniyle darbe alması engellenerek ömrü uzatılmış. Ayrıca parçaların iç özellikleri de bir hayli kullanışlı. Dolaplar da bulunan:pantolon,kravat,elbise askıları ve raflar kullanılarak fonksiyonellik arttırılmış. Bu sayede dolap içi düzeni sağlama büyük ölçüde kolaylaşıyor. Tüm parçaların ünite yüksekliği ise temizlik kolaylığı sağlıyor.

2017 Modalife Beyaz Yatak Odası Modelleri

Yeni model bu mobilyaları daha çekici hale getiren iki özellik daha mevcut… Birinci özellik duvar bağlantılı sabitleme aparat kullanımına uygun olmalarından dolayı deprem riskinde yahut halinde güvenlik üst seviyelere çıkmıştır. Yeni nesil mobilyaların ikinci özelliği ise çoğu üründe çevreye ve insan sağlığına zararlı olmayan E-1 kalite standartlarında,içeriğinde kanserojen maddelerin bulunmadığı malzemelerin kullanılmış olması… Günümüz teknolojisi ile tasarlanmış, neredeyse her kolaylık düşünülmüş olan mobilyalar arasında ürün çeşitliliği sebebiyle farklı zevk ve tarzda insana hitap eden parçaları farklı fiyat aralıklarında rahatça bulabilmek mümkün. Genel hatlarıyla 2017 modalife mobilya yatak odası modelleri bu şekilde…

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2017 Çocuklar İçin Çalışma Masası Modelleri başlıklı makalemizde 2017 Çalışma Masası Modelleri, Çalışma Masası Modelleri ve Çocuklar İçin Çalışma Masası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Modalife Mobilya Sehpa Modelleri

2017 Modalife Mobilya Sehpa Modelleri

Sadece basit bir sehpa bile evinize ayrı bir hava katarken özellikle de 2017 Modalife Mobilya Sehpa...

2017 Berjer ve Puf Modelleri

2017 Berjer ve Puf Modelleri

Hem şık olan ve aynı zamanda evinize da çok ayrı bir hava katmakta olan 2017...

2017 Modalife Mobilya Mutfak Modelleri

2017 Modalife Mobilya Mutfak Modelleri

Oldukça kaliteli ve aynı zamanda her mutfak için de gerekli olan 2017 Modalife Mobilya Mutfak Modelleri...

2017 Modalife Mobilya TV Ünitesi Modelleri

2017 Modalife Mobilya TV Ünitesi Modelleri

Günümüzde son derece farklı ve aynı zamanda modern olan tv üniteleri görmek mümkün olan hale...

2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları

2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları

Her zaman uygun maliyetli olan 2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları özellikle de bu yıl evini yenilemek...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı