Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2016 Modalife Mobilya Perde Modelleri

Perdeler; her evin kuşkusuz en gösterişli kısmı olacaktır. Perdesi şık olan ev; kesinlikle şık olarak adlandırılacaktır. Perdelerin birçok çeşidi vardır: ipek, şifon, polyester gibi. 2016 Modalife Mobilya Perde Modelleri yine beyaz, gelinlik tadında, gösterişli tül perdelerle dikkat çekiyor. Evinizin yatak odası için renkli, özellikle kırmızı, mor tonlarında perdeler tercih edebilirsiniz. Salon ve oturma odası için ise daha çok tercih edilen renk beyazdır; fakat 2015’te renk kullanmakta özgürsünüz. Salonunuzu renklendirmek adına renkli perde modelleri tercih etmeniz; evde önemli bir farklılık ve hava yaratacaktır. Mutfak perdelerinde ise 2016 modası; cupcake, çiçek ve çeşitli mutfak eşyalarından oluşan, ağırlıklı pembe, lila renge sahip modeller olarak görülüyor.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Kabartma Desenli Halı Modelleri başlıklı makalemizde çiçek desenli halı modelleri, geometrik desenli halı modelleri ve kabartmalı halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2016 Ev Tekstil Modelleri

2016 Ev Tekstil Modelleri

Tekstil modelleri arasında nevresim, perde, tül, yatak örtüsü, pike, masa örtüsü, havlu gibi ev dekorasyon...

Kabartma Desenli Halı Modelleri

Kabartma Desenli Halı Modelleri

Görüntüsündeki estetik yüzünden daha ilk piyasaya çıktığı günden beri çok beğenilen kabartma desenli halı modelleri...

Çocuk Odası İçin Stor Perde Modelleri

Çocuk Odası İçin Stor Perde Modelleri

Odamızın  büyük bir bölümünün güzelliği aslında perdelerle sağlanır. Uygun renk  ve modellerle  istenilen görüntüyü elde...

2015 Masa Örtüsü Modelleri

2015 Masa Örtüsü Modelleri

Her yeni yıl farklı bir moda akımını da beraberinde getiriyor. Özellikle tekstil alanında; giyim, ev...

Nevresim Takımı Modelleri

Nevresim Takımı Modelleri

Ev tekstilinin önde gelen ürünlerinden olan nevresimlerin son yıllardaki renk ve desenlerine hayran olmayan var...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı