Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2016 Modalife Mobilya Halı Modelleri

Halılarda püskül, abartılı desenler artık eskisi kadar ev tekstilinde rağbet görmüyor. 2016’da halılarda da yine sadelik, desenli; ama abartılı olmayan, renkli ve modern olan modeller tercih ediliyor. 2016 Modalife Mobilya Halı Modelleri arasında kabartmalı olanlar da bir hayli fazla. Yine asimetrik, yani halının bir kısmının, örneğin sol üst kısmının tamamlanmamış olması, çok fazla rengin bir arada kullanılması 2016 halı modelleri içinde çok karşılaşılanlar da başı çekiyor.

Özellikle halılarda kabartma, melek desen, popart figürler çok fazla beğeniliyor ve bu tarz ürünler satın alınıyor. Halılarda birkaç desenin bir arada kullanılması da 2016 halı modasında çok fazla görülüyor. Eğer çok fazla desenden, çarpıcı kabartmalardan hoşlanılmıyorsa, tek bir renkte halı seçilebilir.

2016 RESİMLERİ ORJİNAL BOYUTTA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2015 Yaz Kampanyasındaki Genç Odası Modelleri başlıklı makalemizde mobilya fiyatları, mobilya modelleri ve modalife hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Mobilya Modelleri

2017 Mobilya Modelleri

Günümüze İtalyancadan geçmiş olan (mobilia) mobilya mekanların süslenmesi ve  donatılması için gerekli olan eşyaya verilen...

2017 Modalife Mobilya Yatak Odası Modelleri

2017 Modalife Mobilya Yatak Odası Modelleri

Yatak odalarımız günün yorgunluğunu atabileceğimiz evdeki sığınaklar. Hal böyle olunca kişisel zevke ve göze hitap...

2017 Çocuklar İçin Çalışma Masası Modelleri

2017 Çocuklar İçin Çalışma Masası Modelleri

Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır hiç şüphesiz. Onların iyi bir eğitim almaları ve eğitim hayatlarının...

2017 Modalife Köşe Koltuk Modelleri

2017 Modalife Köşe Koltuk Modelleri

Günümüzde ev sahipleri evlerindeki eşyaların rahatlığı kadar şıklık, şıklığı kadar da kullanışlı ürünler olmasını istiyorlar....

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

Her insan hayatında belirli bir rahatlığa kavuşmak ister. Bu rahatlığın kalıcı olması için de bulunduğunuz...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı