Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2016 Modalife Mobilya Banyo Modelleri

Bu sene evinize uygulanabilecek çok fazla banyo modelleri var: spa, fütüristi gibi. Spa banyo modelleri tercih etmek için çok fazla sebep var. Spada vakit harcamayı sevenler için şık görünümü de etkili oluyor. Evinizde spa tarzı banyo için taşlara ve taş rengine fazla yer vermeniz gerekiyor. Mumlar, hoş kokulu sabunlar banyonun her tarafında olmalı. Kahverengi ve gri bu tarz banyoların vazgeçilmez iki rengi. Ahşap tabure, etrafta yanan büyük mumlar, küvetin yanındaki taşın üstünde bir tas ve beyaz havlular; spayı sevmenize sebep olacak. Fütüristi 2016 Modalife Mobilya Banyo Modelleri de bol led ışıklı, renkli, duşa kabine merdivenle çıkılan tarzda oluyor fakat oldukça farklı nesneler tercih ediliyor. Fütüristi banyo modellerinde ne kadar farklı, o kadar iyi anlayışı vardır.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Modalife Mobilya Banyo Modelleri başlıklı makalemizde Banyo Fiyatları, Banyo Modelleri ve mobilya modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Banyo Modeleri

Benzer Konular

2016 Modalife Mobilya Banyo Fiyatları

2016 Modalife Mobilya Banyo Fiyatları

Evlerimizin en çok kullandığımız bölümleri olan banyolarda şıklık yarışına girdi ve banyo mobilya çeşitlerini firmalar...

Erkek Bebek Odası Dekorasyon Modelleri

Erkek Bebek Odası Dekorasyon Modelleri

Bir bebek odası dizayn ederken öncelikle renk ve tema konusunda bir karara varmanız gerekecektir.  Eğer...

2016 Banyo Modelleri

2016 Banyo Modelleri

Son yıllarda banyo dekorasyonu;kişisel zevklerin ön plana çıktığı ve hanımların dekorasyon bilgilerini konuşturduğu alanlardan biri...

Modalife Mobilya Banyo Modelleri

Modalife Mobilya Banyo Modelleri

Bu sene evinize uygulanabilecek çok fazla banyo modelleri var: spa, fütüristik gibi. Spa stilinde Modalife Mobilya...

2015 Dekoratif Banyo Modelleri

2015 Dekoratif Banyo Modelleri

2015 Dekoratif Banyo Modelleri günümüzde oldukça ilgi gören ve bu ilgiye önem veren bir firma...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı