Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2016 Modalife Bebek Odası Modelleri

Sıra yeryüzünün en sevimli ve masum varlıkları için bebek odası seçmeye geldiğinde, onların sevimliliği ve masumluluğunu göz önünde bulundurarak, yine aynı oranda sevimli 2016 bebek odası modelleri tercih edilmelidir. Kız bebeklere pembe, erkek bebeklere mavi 2016 Modalife Bebek Odası Modelleri seçmek; 2016’te de devam ediyor; fakat artık mavi ve pembeye bu iki rengi destekleyen renkler de kullanılabiliyor. Örneğin beyaz; bunun için biçilmiş kaftandır. Erkek bebek odası modelleri arasında deniz temalı mobilyalar bu sene yaygın. Lacivert, beyaz ve turkuazın yoğun kullanıldığı bir oda çok modern ve şık görünecektir. Kızlar için ise koyu pembe, toz pembe ve beyaz bu sene de uygun görünüyor; fakat kızlar için renk seçeneği bebekken de daha fazla. Bu sene pembenin yanı sıra somon rengi, yavruağzı gibi renkler de bebek odası için tercih ediliyor.  Pembe ve mavi gibi monotonlaşan bebek odalarından hoşlanmıyorsanız, her iki cins için de her kısmı bembeyaz döşenmiş bir oda; 2015’in ev dekorasyon modasına çok uygun.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2015 Aydınlatma Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Aydınlatma Modelleri, 2015 Mobilya Modelleri ve 2015 Modalife Mobilya Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2016 Modalife Bebek Odası  Trendleri

2016 Modalife Bebek Odası Trendleri

Bu yıl bebek odalarında renklerin en tatlı halini bulacak ve bebek odası takımlarında genç anne...

2016 Yeni Doğan Bebek Odası Takımları

2016 Yeni Doğan Bebek Odası Takımları

Evlerinizin neşesi ve göz nurlarımız dünyaya gelmeden biz hazırlıkların başlarız. Sizler içinde yeni dünyaya gözlerini...

2016 Modalife Bebek Odası Fiyatları

2016 Modalife Bebek Odası Fiyatları

2016 Modalife Bebek Odası Fiyatları yine olay yaratan Modalife sizlere kalitenin en güzelini ve en...

Kız Bebek Odası Dekorasyon Modelleri

Kız Bebek Odası Dekorasyon Modelleri

Bebek odası dizayn ederken genellikle bütçemize göre tercihler yaparız. Birçoğumuz kalıcı olmasını istediğimiz için ana...

2016 Bebek Odası Modelleri

2016 Bebek Odası Modelleri

Her bebek özeldir. Anne baba adayları da bunun farkında olduğu için daha bebeği dünyaya gelmeden...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı