Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2016 Mobilya Modelleri

Yeni evlenen çiftlerimiz  ya da evini yeniden  kuracaklar  diyebilirim ki ! kesinlikle sade ,   evinizi ön plana çıkaracak mobilyaları tercih etmelisiniz . aksi taktirde mobilyaları ön planda olan bir ev  hem kullanışsız hem de ferahlığını kaybedecektir. 2015 yılında en çok dikkat edilen ; sadelik , renk ler  ve en son olarak kullanışlılığı dır.

mobilya modelleri

mobilya modelleri

Dekorasyon özelliği :

Özellikle büyük firmalar  artık bünyesinde tasarım ekipmanları bulundurmakta ve milyon dolarlarını küçük bir tasarım için harcayabilmekte. Tüketici farklı, alışılmışın dışında tasarımları seviyor. bu yüzden reklam firmaları ile modeller sizlere kadar ulaşmaktadır. Burada size kesin bir modeli detayları ile anlatmayı yanlış buluyorum.   mobilyanın estetik görünümü yanında bir takım özelliklere de sahip olması gerekiyor. 2016 Mobilya Modelleri Teknoloji ile bütünleşmiş. Mesela çekmecelerin otomatik açılıp kapanması ,kendinden aydınlatması olan,  kumandalı  mobilyalar  vb.

Küçük eve sahip olan tüketicinin kesinlikle hareket alanını kısıtlayıcı büyük mobilyalardan kaçınması gerekiyor  daha çok katlanabilir yataklar , dolaplar ve masaları tercih etmesi gerekmekte . köşe takımı kullanması hem ferahlık hem şıklık açısında önemli olduğunu düşünüyorum . 2016 Mobilya Modelleri  seçkin firmalarda  farklı dizayn şekilleriyle sizin beğenilerinize sunulmakta ve sadece  evinizin şekline göre doğru mobilyayı seçmek önemli… Büyük ev  salonlarında daha büyük mobilyalar seçilmeli ve büyük aydınlatma vb aksesuarlar kullanılmalı.

Mobilyalarınızdaki renkler:

Şayet yaşadığınız mekanda sıcak bir hava esmesini istiyorsanız güneşin renklerini kullanmak gerekiyor . oldukça ideali biliyorum. Sof renklerle kullanıldığında  pozitif enerji veriyor özellikle Soğuk kış günlerinde sıcacık bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bu sadece salonlarınızda tavsiye edilmekte günün yorgunluğunu attığınız yatak odasında sof renkler  ,sade renkler kullanmak gerekiyor. Renkler tamamıyla sizin ruh halinize göre  yani 2016 yılında renkler  çok canlı . Evinizde bu renkleri görmek sizleri mutlu edecektir.

2015 yılı mobilya modelleri tamamıyla evinizin şekline göre tasarlanmış.  her eve her bütçeye uygun harika tasarımları   ve renkleri  kullanım şekilleri ile  seçkin mağazalarda sergilenmekte.  günümüzde kendi evini mobilyasıyla ,aksesuarıyla yaşanabilir hale getirebilirsin. İyi şanslar

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Modalife Mobilya Halı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Halı Modelleri, 2016 Mobilya Modelleri ve 2016 Modalife Halı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Modalife Mobilya Sehpa Modelleri

2017 Modalife Mobilya Sehpa Modelleri

Sadece basit bir sehpa bile evinize ayrı bir hava katarken özellikle de 2017 Modalife Mobilya Sehpa...

2017 Modalife Mobilya Mutfak Modelleri

2017 Modalife Mobilya Mutfak Modelleri

Oldukça kaliteli ve aynı zamanda her mutfak için de gerekli olan 2017 Modalife Mobilya Mutfak Modelleri...

2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları

2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları

Her zaman uygun maliyetli olan 2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları özellikle de bu yıl evini yenilemek...

2017 Çocuk Odası Puf Koltuk Modelleri

2017 Çocuk Odası Puf Koltuk Modelleri

Evin her zaman vazgeçilmez odaları arasında yer alan çocuk odalarında, mobilya seçimi önemli olan konular...

2017 Country Ürünleri

2017 Country Ürünleri

Mobilya ürünleri her zaman gerekli olan ve her evde en dikkat çeken ürünler olarak kabul...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı