Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2016 Mobilya Dekorasyon Fikirleri

Bildiğiniz gibi herkesin kendine ait veya mülkiyeti bir başkasına ait olup ikamet ettiği bir evi mutlaka vardır. Yaşamamızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz evlerimizin dekorasyonuna kostümlerimiz kadar önem veririz. Eğer bir de yaşamın en değerli varlıkları olan çocuklarımız için 2016 Mobilya Dekorasyon Fikirleri arıyorsak bu yelpaze genişleyecektir. Evlerimizi birbirinden ayıran özellikler sadece oda sayıları veya fiziksel özellikleri değil aynı zamanda onları birbirinden farklı alın en büyük özellik dekorasyonları dır. Kullanılan eşyalar ve tarzları(bohem,vintage) dekorasyonumuza farklı anlamlar katarken aynı zamanda renklerle de bambaşka ve farklı bir tarz oluşturabiliriz. Evinizin herhangi bir odasının rengini değiştirdiğiniz zaman bile ortaya çıkan farklılığa dikkat ettiniz mi? O halde dekorasyonumuz un temelinde renklerin uyumunda olmalıdır.

2016 dekorasyon fikirleri

2016 dekorasyon fikirleri

Farklı hayvan figürleri, masal karakterleri ve çizgi film karakterleri, renkli duvar kağıtları ve boyaları, geometrik, sayısal, matematiksel desenler, rengarenk ve desenli avizeler, renkli gece lambaları… Eğlenceli ve çocuklarınızın vakit geçirmekte hoşlanacağı bir oda dizayn etmek istiyorsanız bu gibi çocuk odaları dekorasyon fikirleri ilginizi çekecektir.Erkek çocuklar için araba, gemi, basketbol ve futbol içerikli odalar rövanşta olduğu gibi kız çocuklar içinde prenses resimli, baharı andıran çiçekli motifler ilgi çekici ve eğlenceli olacaktır. Sadece bu gibi motifler değil elbette renklerde dekorasyona farklı anlamalar yükleyebilir.

2016 dekorasyon fikirleri

2016 dekorasyon fikirleri

Eğer renkli dekerosyan fikirleri için alternatifler düşünüyorsanız son zamanlarda rövanşta olan kontrastı da deneyebilirsiniz. Kontrast zıt renk uyumudur. Bu gibi değişik fikirler evlerinize farklı bir hava katabilir. Günlük olarak kullandığımız odalarımız için genellikle rahat ve düz renkler tercih ederiz. Fakat özel bize ait olan odalarımız için farklılık ve modernize bir dokunuş yaratmak istiyorsak dekoratif malzemeler dışında renklerde yardımcımız olacaktır. Kullandığınız canlı ve kontrast, karışık renkler odanızı bir anda bohem bir havaya dönüştürebilir. Bundan ziyade kullanacağınız soğuk ve soluk renkler, açık tonlar evinizi aynı zamanda vintage bir görünüme de kavuşturabilir.

en şık dekorasyon fikirleri

en şık dekorasyon fikirleri

Yaşamın en değerli varlıkları olan çocuklarımızın temel ihtiyaçları bizlerin temel ihtiyaçlarından birkaç adım önde geliyor. Her alanda onların ihtiyaçları kendi ihtiyaçlarımızdan önde geliyor. Zamanlarının büyük bir çoğunluğunu aileleriyle geçirme ihtiyacı hisseden çocuklar için evlerimizi biraz daha eğlenceli bir hale getirmek istemez miyiz? Bunun içi ise renkli çocuk odaları dekorasyon fikirleri ilginizi çekebilir. Çocukların mutlu olacağı ve eğitici bir oda yaratmak için dekorasyon ile ilgili uçuk fikirlere sahip olmak gerekmiyor. Sadece birkaç hayal gücü ve renklerin uyumu ile çocuk odalarını hoş bir gezegen haline getirebiliriz. Duvarlarda kullanabileceğiniz renkli sayılar, renkli geometrik şekiller çocuklar için hem eğlenceli hemde eğitici olabilir. Çocukların dikkatini çekebilecek bisiklet figürlü, masal ve çizgi kahramanlı objeler, çalışma masalarında daha çok vakit geçirmelerini ve eğlenmelerini sağlayacaktır. Klasik fikirleri değişik renkler kullanarak hem eğlenceli hemde modern bir dekorasyon haline getirebilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Gardrop Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gardrop Modelleri, Düğün Paketleri ve Gardrop Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Genç Odası Dekorasyon Modelleri

2017 Genç Odası Dekorasyon Modelleri

Aileler için zor olsa da kabul etmeleri gereken bir şey var ki bakmaya kıyamadıkları çocukları...

2016 Genç Odası İçin Dekorasyon Önerileri

2016 Genç Odası İçin Dekorasyon Önerileri

Evin çocukları büyüyor ve artık kendi odalarının kendi istedikleri şekillerde dekor etmek için can atıyorlarsa...

Küçük  Banyolar İçin İlginç Dekorasyon Önerileri

Küçük Banyolar İçin İlginç Dekorasyon Önerileri

Küçük  Banyolar İçin İlginç Dekorasyon Önerileri ile sizleri birazcık olsun rahatlatmak için sizlere yardımcı olmaya...

2016 Modalife Dekorasyon Fikirleri

2016 Modalife Dekorasyon Fikirleri

Her evin bir yaşam hikayesi olmalı diyen ve o yüzden evlerinizin gülen yüzü haline gelen...

Küçük Odaları Büyük Göstermenin Yolları

Küçük Odaları Büyük Göstermenin Yolları

Eviniz de küçük ir odanız var ve siz burayı daha ferah bir hali getirtmek istiyorsanız...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı