Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2016 Genç Odası Modelleri

Bu sezonun modellerine genel bir çerçeveden bakarak işe başlayalım. Aslında piyasaya sürülen ürünler geçtiğimiz senenin eksiklerini, denenmiş başarılı ya da başarısız olmuş ürünlerin toparlanarak satışa sunulmuş halidir. Yani bahsettiğim kullanılan renkler, aksesuar seçimi, tasarımı gibi unsurlardır. 2016 genç odası modelleri genç odası- çocuk odası ayrımını tam olarak yakalamış demek mümkündür. Gelin isterseniz geçmiş sezonlardan farkını ele alarak bu değerlendirmeye devam edelim.

2016 Modalife Genç Odası Fiyatları

2016 Modalife Genç Odası Fiyatları

Geçtiğimiz sezonlarda genç odası takımlarına baktığımız zaman henüz çocuk odası mantığından çıkılamamış bir seri görmekteyiz. Bu yorumun yapılmasının en temelinde yatan sebep de araba şeklinde ya da sevimli hayvan figürlü yataklar olmuştur. Ancak bunun yanında renkler konusunda başarısızlıklar olsa da fıstık yeşili-kahve uyumu, beyazların kullanımı, morun göz alıcı kullanımı geçtiğimiz sezonlara damgasını fazlasıyla vurmuştur. Bunun yanında klasik tarzda takımlara da az da olsa yer verilmiştir. Ancak daha tam olarak da rayına oturtulmuş bir tarz değildir.2016 genç odası modelleri ise bunların belki de bir üst kademesini oluşturmaktadır. Ve böylece sürekli ilerleyen bir düzen olduğu görülmektedir. Her dönem eksikler giderilip üstüne bir fazlası koyularak ilerlenmektedir.

2016 Genç Odası Fiyatları

2016 Genç Odası Fiyatları

Direkt olarak 2016 genç odası modellerinin satışa sunulduğu sezonu yani içinde bulunduğumuz sezonu ele alacak olursak da kesinlikle tasarımın can bulduğu bir sezon diyebiliriz. Özellikle genç kız odası takımlarındaki romantik modeller kesinlikle en iddialı ve başarılı olanları diyebiliriz. Bunlar yatak tepesinden sarkıtılan tüllerle, kullanılan bej, beyaz ve sütlü kahve renkleriyle birleştirildiğinde ise tam olarak bir bütün haline gelmektedir. Ve bu uyum 10 yaşındaki bir çocuğun da beğenisine sunulabilir, 18 yaşındaki bir genç kızın beğenisine de sunulabilir ve yüksek beğeni kazanabilir. Bunun yanında mor, turkuaz, fıstık yeşili, sarı gibi birbirinden güzel cıvıl cıvıl renkler de bu tasarımları bir o kadar hoş gösteriyor. Bunların yanı sıra büyük bir kitlenin hayranı olduğu ranzalarda ki yenlikler de dikkatlerden kaçmıyor.

2016 Genç Odası Dekorasyon Fiyatları

2016 Genç Odası Dekorasyon Fiyatları

Dar alanların en iyi değerlendirilme biçimi olan ranzalarda ki düz demirden ya da ahşaptan ikili yatak mantığından çıkarak bunları da diğerleri kadar kullanışlı hale getiren ve tamamıyla görselliği ön plana alan tasarımlar kesinlikle herkesin gözdesi olacaktır. Bunlar sadece aynı odada yaşayan 2 çocuk içindir bakışını da yıkmıştır. Bunlar üst kısım yatak olarak kullanılırken alt kısmın da yatak olarak kullanılması olarak ele alınabilir. Ya da üst kısım yatak iken alt kısım biraz küçük yaş grubu için oyun alanı olarak prenses şatoları, küçük sevimli yaşam alanları olarak değerlendiriliyor iken biraz daha büyük yaş grupları için uyku dışı vakit geçirme alanları olarak koltuk tarzında değerlendirilmektedir. Demem o ki bu sezon genç odası modelleri alanına çok iddialı bir giriş yapılmıştır.

2016 Genç Odası Dekorasyon Fikirleri

2016 Genç Odası Dekorasyon Fikirleri

Bir önceki yazımız olan Modalife Mobilya Banyo Modelleri başlıklı makalemizde Banyo Fiyatları, Banyo Modelleri ve mobilya modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Genç Odası Modelleri

2017 Genç Odası Modelleri

Genç odaları her zaman tercih edilen ve her evde özellikle de son yıllarda tercih edilen...

2017 Modalife Mobilya TV Ünitesi Fiyatları

2017 Modalife Mobilya TV Ünitesi Fiyatları

Günümüzün en çok tercih edilen mobilya ürünleri arasında yer alan tv üniteleri son derece de...

2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları

2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları

Her zaman uygun maliyetli olan 2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları özellikle de bu yıl evini yenilemek...

2017 Modalife Mobilya Sehpa Fiyatları

2017 Modalife Mobilya Sehpa Fiyatları

Hem uygun maliyetli olan ve aynı zamanda da son derece de şık olan sehpalar konusunda...

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

Her insan hayatında belirli bir rahatlığa kavuşmak ister. Bu rahatlığın kalıcı olması için de bulunduğunuz...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı