Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2016 Ev Tekstil Modelleri

Tekstil modelleri arasında nevresim, perde, tül, yatak örtüsü, pike, masa örtüsü, havlu gibi ev dekorasyon ürünleri bulunmakta fakat 2016 ev tekstil ürünlerinde canlılık görmek mümkün. Ev tekstil modelleri arasında olan nevresimler de canlı renklerden oluşan çiçekli desenler 2015 yazında çok moda. Pikeler de ise fistolu ve dantelli modellerle birlikte yine çiçek desenleri görmek de mümkün. Aynı canlılık masa örtülerinde de mevcut ve aynı zamanda deniz temalı figürleri masa örtülerinde görebilirsiniz. 2016 Ev tekstil modelleri arasında olan havlularda el işçiliği çok revaçta. İşlemeli, oyalı olanlar çok tercih edilmektedir. Yine havlularda da deniz temalı figürlere rastlamak mümkün. Yatak örtüleri ise işlemeli ve oyalı değil, aksine kendinden dilimli, kapitoneli, düz ve soft renklerden oluşmaktadır.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Modalife Mobilya Perde Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Perde Modelleri, Düğün Paketleri ve mobilya modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2016 Modalife Mobilya Perde Modelleri

2016 Modalife Mobilya Perde Modelleri

Perdeler; her evin kuşkusuz en gösterişli kısmı olacaktır. Perdesi şık olan ev; kesinlikle şık olarak...

Kabartma Desenli Halı Modelleri

Kabartma Desenli Halı Modelleri

Görüntüsündeki estetik yüzünden daha ilk piyasaya çıktığı günden beri çok beğenilen kabartma desenli halı modelleri...

Çocuk Odası İçin Stor Perde Modelleri

Çocuk Odası İçin Stor Perde Modelleri

Odamızın  büyük bir bölümünün güzelliği aslında perdelerle sağlanır. Uygun renk  ve modellerle  istenilen görüntüyü elde...

2015 Masa Örtüsü Modelleri

2015 Masa Örtüsü Modelleri

Her yeni yıl farklı bir moda akımını da beraberinde getiriyor. Özellikle tekstil alanında; giyim, ev...

Nevresim Takımı Modelleri

Nevresim Takımı Modelleri

Ev tekstilinin önde gelen ürünlerinden olan nevresimlerin son yıllardaki renk ve desenlerine hayran olmayan var...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı