Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2016 Bebek Odası Modelleri

Her bebek özeldir. Anne baba adayları da bunun farkında olduğu için daha bebeği dünyaya gelmeden onun için koşuşturmaya başlar. Bebek için yapılacak hazırlıklar içinde en önemlisi bebek odalarıdır. Yeni doğan bir bebeğin günün neredeyse tamamını geçireceği yer odası olacaktır. Anne babalar da elbette huzurlu ve güvenli bir ortam oluşturabilmek adına bebek odası seçiminde titiz davranacaklardır. Bebekleri için en uygun modeli bulmaya çalışan ebeveynler mağazaların kapılarını aşındıracaktır. 2015 bebek odası modelleri bebek sahibi olan ve bebek bekleyen anne babaların hem zevklerine hem de bütçelerine hitap edecek şekilde tasarlanmış olarak çıkıyor karşımıza.

2016 bebek odası modelleri fiyatları

2016 bebek odası modelleri fiyatları

2016 Modalife Bebek Odası Modelleri

Bebeğin odası hazırlanırken sadece yatak ve dolaptan ibaret olmayan bir trend var artık. 2016 bebek odası modellerinde de bunu görüyoruz. Ünlü markaların bebekler için hazırladığı modern yataklar, oda düzenlemesinde yer alacak aksesuarlarla tamamlanıyor. Eskiye nazaran daha fazla renk çeşitliliğinin görüldüğü 2016 bebek odası modelleri ailelerin işini de bir hayli kolaylaştırıyor. Erkek bebekler için mavi tonların, kız bebekler için de pembe tonların tercih edildiği zamanları  yavaş, yavaş geride bırakıyoruz. Bebeklerini daha bilinçli yetiştirmeye çalışan ailelerin oda konusunda olduğu kadar renk konusunda da alışılmışın dışına çıkmaya çalıştığı bir gerçek. Yeni bebek odası modellerinde beyaz, krem gibi açık tonlar da gözümüze çarpıyor. Erkek bebek odalarında mavinin yanı sıra sarı, yeşil ve kahverengi renkteki yatak, halı ve aksesuarlar bebeğin bilinçaltına gönderilmek istenen pozitif mesajların iletilmesinde oldukça önem arz ediyor.

Yeni Sezonda Yeni Bebek Odası Modelleri

Aynı şekilde kız bebekler için de pembenin dışında sarının ve yeşilin yumuşak tonları kullanılabiliyor. Bebeklerine masalsı bir dünyayla merhaba demeye hazırlanan anne babalar yine ünlü markaların bebekler için hazırladığı modellerden yaralanabilir. Bebeklerin çok çabuk büyüdüğünü ve değiştiğini de unutmamak gerek. Bebek odaları hazırlanırken birkaç ay hatta seneyi göz önünde bulundurmak ailelerin tasarruf yapabilmelerini sağlayacaktır. Bebek yatağından çocuk yatağına döndürülebilen mobilyalar yeni trendler arasında. Her ne kadar bu tasarımlar bütün anne babalara cazip gelmese de bütçesine göre dizayn düşünenlere hitap etmeye devam edecek. 2016 bebek odası modellerinin bebeğinin sağlıklı ve güvenli bir ortamda büyümesini isteyen ailelerin beklentilerini karşılayacağını umuyoruz.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Genç Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Genç odası Modelleri, Düğün Paketleri ve Genç Odası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

Her insan hayatında belirli bir rahatlığa kavuşmak ister. Bu rahatlığın kalıcı olması için de bulunduğunuz...

2016 Modalife Bebek Odası  Trendleri

2016 Modalife Bebek Odası Trendleri

Bu yıl bebek odalarında renklerin en tatlı halini bulacak ve bebek odası takımlarında genç anne...

2016 Yeni Doğan Bebek Odası Takımları

2016 Yeni Doğan Bebek Odası Takımları

Evlerinizin neşesi ve göz nurlarımız dünyaya gelmeden biz hazırlıkların başlarız. Sizler içinde yeni dünyaya gözlerini...

2016 Modalife Yemek Odası Fiyatları

2016 Modalife Yemek Odası Fiyatları

Yemek odaları artık evlerimizin vazgeçilmez mobilya takımlarından biri haline gelmiş ve misafir odalarında kendilerine en...

2016 Modalife Mobilya Kitaplık Fiyatları

2016 Modalife Mobilya Kitaplık Fiyatları

Modalife siz kitap kurtlarına en güzel sürprizi yaparak üretime başladığı Kitaplık modelleri ile sizleri büyülemeye...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı