Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2016 Banyo Modelleri

Son yıllarda banyo dekorasyonu;kişisel zevklerin ön plana çıktığı ve hanımların dekorasyon bilgilerini konuşturduğu alanlardan biri haline gelmiştir.Banyolar sadece temizlenme mekanları olmaktan kurtulmuş aynı zamanda keyifli zaman geçirilen, kişinin rahatlamasına imkan sağlayan,hem ruhi hem de fiziki olarak arınma mekanlarına dönüşmüştür.Bu çerçevede banyo tasarımlarının da çağın gerisinde kalmamasına özen gösterilmekte, duşa kabinlerden küvetlere,lavabolardan banyo aksesuarlarına pek çok ürün en son çıkan parçalardan seçilmektedir. Dolayısıyla bu makalede 2016 banyo modellerini inceleyeceğiz.

bebek odası modelleri

bebek odası modelleri

2016 banyo modellerine göz attığımızda özgün ve modern tasarımlardan sade ve şık tasarımlara,spor tasarımlardan klasik tasarımlara bir çok seçenekle karşılaşıyoruz fakat bütün tasarımlarda sıklıkla karşımıza çıkan renkler; yeşil, kahverengi, taş ve ahşap tonları. Özellikle kahverengi ve yeşil tonlar hemen hemen tüm tasarımlarda yerini buluyor.Kahverenginin dengeyi sağlayan etkisi ile yeşilin huzur veren etkisi bir araya geldiğinde banyonun arındırma amacına daha da yaklaştığı görülmektedir.Spor modellerde geometrik küvetler ve köşeli lavaboların yanı sıra musluk başlıkları ve aynalarda da geometrik seçimler gerçekleştirilmektedir.Bu modellerde zeminde ve duvarlarda karo seramik kaplama malzemeler kullanılmaktadır.Sert geometrik tasarımı yumuşatmak için bazı modellerde ahşap banyo dolaplarına yer verilmektedir.Klasik modellere baktığımızda daha çok amorf yapılı küvetler,lavabolar,musluk başlıkları,aynalar,aydınlatmalar ve klasik banyo dolapları ile karşılaşıyoruz. Aynı zamanda zeminde genellikle ahşap parke kaplama malzemeleri ve bu malzemelerle uyumlu renkte duvar kaplama malzemeleri kullanılmaktadır.

Peki Banyonuzu Nasıl Düzenleyeceksiniz?

Banyonuzu düzenlemeye başlamadan önce hangi tarzda tasarım gerçekleştireceğinize ve banyonuzun büyüklüğünün bu tasarıma elverişli olup olmadığına karar vermelisiniz.Klasik banyolar genelde küvet konulabilecek kadar büyük banyolarıdır ve küvet bu tarzın en önemli tamamlayıcılar dan biridir. Küvetin izin banyonuzda daha görünmeyen köşelere konulmasına dikkat edin.Dilerseniz küvetin izin yan duvarına ayna ve dolabınızı konumlandırarak havlularınızı rahat erişimi sağlayabilirsiniz.Tasarımınız güzel olduğu kadar kullanıma da elverişli olmalıdır.Spor banyo tasarımı gerçekleştireceksiniz büyük alanlara ihtiyacınız yok demektir.Küçük bir duşa kabin ile bile güzel tasarımlar elde edebilirsiniz. Bakabildiğinizi de banyo kapısından en uzak köşede konumlanması önemlidir.Bu tasarımda kare formlu duşa kabinler ve taş görünümlü seramik kaplamalar en iyi sonucu vermektedir. Aşağıda 2016 banyo modellerine dair fotoğraflarımız yer almaktadır:

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Modalife Mobilya Banyo Modelleri başlıklı makalemizde Banyo Fiyatları, Banyo Modelleri ve mobilya modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Banyo Modeleri

Benzer Konular

2016 Modalife Mobilya Banyo Fiyatları

2016 Modalife Mobilya Banyo Fiyatları

Evlerimizin en çok kullandığımız bölümleri olan banyolarda şıklık yarışına girdi ve banyo mobilya çeşitlerini firmalar...

2016 Modalife Mobilya Banyo Modelleri

2016 Modalife Mobilya Banyo Modelleri

Bu sene evinize uygulanabilecek çok fazla banyo modelleri var: spa, fütüristi gibi. Spa banyo modelleri tercih...

Erkek Bebek Odası Dekorasyon Modelleri

Erkek Bebek Odası Dekorasyon Modelleri

Bir bebek odası dizayn ederken öncelikle renk ve tema konusunda bir karara varmanız gerekecektir.  Eğer...

Modalife Mobilya Banyo Modelleri

Modalife Mobilya Banyo Modelleri

Bu sene evinize uygulanabilecek çok fazla banyo modelleri var: spa, fütüristik gibi. Spa stilinde Modalife Mobilya...

2015 Dekoratif Banyo Modelleri

2015 Dekoratif Banyo Modelleri

2015 Dekoratif Banyo Modelleri günümüzde oldukça ilgi gören ve bu ilgiye önem veren bir firma...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı