Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2016 Avangart Mobilya Modelleri

Klasik mobilyaların günümüze modern biçimde uyarlanması avangart mobilyadır. Bu mobilyaların klasik mobilyalara göre oymaları daha az ve gösterişli mobilyalarıdır. Şık ve zarif hatlara sahip olan bu mobilya modelleri lüksünde simgesi sayılabilir.Bu tarz mobilyalar bulunduğu mekanların havasını değiştirir,mekana şık ve klasik bir hava katar. Avangart mobilyalar genelde salon takımı olarak tercih ediliyor fakat evin her bölümde kullanılabilir.

avagart mobilya 2016 modelleri fiyat

avagart mobilya 2016 modelleri fiyat

Mobilyalarda şıklığın yanı sıra konfor da önemlidir.Bu mobilyalar hem şık hem de konforlu olunca insana kendini özel hissettirir.Örneğin; 2016 avangart mobilyalarla döşenmiş bir salonu olan bir kişi evini hem lüks hem de ihtişamlı bulur.Evini adeta bir saraya benzetir.Aynı şekilde mutfak yada yatak odası gibi mekanlarda da aynı düşünceler oluşur.Herkesin zevkine uygun modeller vardır.Döşeme kumaşları,kullanılan ahşapların rengi yada modeliyle herkesi memnun edecektir.Koyu renkli olan modeller daha ağır gözükürken,açık renkli olanlar daha şık ve zarif görünüyor.Son  zamanlarda beyaz renkli ve taşlı oyması olan modeller daha çok tercih ediliyor.Koltukların büyük,şık ve rahat olması önemli bir unsur.Bazı durumlarda şıklık unsuru rahatlığın önüne geçebiliyor.Herkes evinin güzel olmasını ister bu yüzden rahatlık ikinci planda kalabiliyor.Mutfak takımı modelleriyle,mutfağı lüks bir mekanmış gibi algılanmasını sağlıyor.Gösterişli ve kullanışlı bir mutfak bir çok insanın hayalidir.Bu modeldeki mobilyalar ile lüks ve kullanışlı mobilyalara ulaşmak mümkün.Yatak odası için hazırlanmış mobilyalarda insana kendini saray odası varmış gibi hissettirir.Yatak odası takımlarında rahatlık önemlidir.Rahatlıktan ödün verilemeyeceği tek mekan yatak odası olarak düşünülebilir.Salon takımı her gün kullanılmasa bile yatak odası her gün kullanılan bir yerdir.Bu yüzden yatağın rahat;dolapların ve çekmecenin kullanışlı olması kullanıcı için önemlidir.

avagart mobilya modelleri 2016

avagart mobilya modelleri 2016

2016 Avangart mobilyalara sanat ürünü diyebiliriz ayrıca mobilyalardaki oymalar,süslemeler sanatın simgesi olarak da klasik ile modernin uyarlanması yani post modern çalışmadır. Bu mobilyalar spor ve klasik olarak çeşitlendirilebilir.Fazla işlemesi ve  oyması olanlar klasik avangart,daha az oymalı ama şık modellere spor avangart olarak adlandırılabiliyor.Teknolojik değişmeler mobilyaların tasarımını da değiştirmiştir. LCD televizyonlardan piyasaya çıkmadan önce, mobilya modellerinde televizyon için ayrılan parçalar farklıydı.Televizyon dolabı gibi modellerle takımlar oluşuyordu.Şimdilerde, takımlarda TV ünitesi olarak karşımıza çıkıyor.Salonun bir duvarını şık bir şekilde dolduruyor.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Avagart Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Avagart Modelleri, Avagart Modelleri ve Avagart Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Mobilya Modelleri

2017 Mobilya Modelleri

Günümüze İtalyancadan geçmiş olan (mobilia) mobilya mekanların süslenmesi ve  donatılması için gerekli olan eşyaya verilen...

2017 Modalife Mobilya Yatak Odası Modelleri

2017 Modalife Mobilya Yatak Odası Modelleri

Yatak odalarımız günün yorgunluğunu atabileceğimiz evdeki sığınaklar. Hal böyle olunca kişisel zevke ve göze hitap...

2017 Çocuklar İçin Çalışma Masası Modelleri

2017 Çocuklar İçin Çalışma Masası Modelleri

Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır hiç şüphesiz. Onların iyi bir eğitim almaları ve eğitim hayatlarının...

2017 Modalife Köşe Koltuk Modelleri

2017 Modalife Köşe Koltuk Modelleri

Günümüzde ev sahipleri evlerindeki eşyaların rahatlığı kadar şıklık, şıklığı kadar da kullanışlı ürünler olmasını istiyorlar....

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

Her insan hayatında belirli bir rahatlığa kavuşmak ister. Bu rahatlığın kalıcı olması için de bulunduğunuz...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı