Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2015 Yaz Kampanyası Yatak Odası Modelleri

2015 Bahar Kampanyası Yatak Odası Modelleri yaz aylarının gelmesiyle ihtiyaçları da başladı. Düğün hazırlıkları yapan ve yatak odasını değiştirmek isteyen çiftleri bir sürü seçenek bekliyor.  bir çok ürün içinde kaybolmak ve akıllıca seçim yapmak gerekir. Yatak oda takımlarını seçerken kaliteli olmasında çok önemlidir çünkü gün boyu yorgunluğunu yatakta atarız. Bu yüzden görünümü kadar rahat olması da çok önemlidir. Yatak oda takımları dolap, yatak, makyaj masasın, ayna , şifonyeri komodin ve yatak başlığından oluşur.

2015 Bahar Kampanyası Yatak Odası Fiyatları

2015 Bahar Kampanyası Yatak Odası Fiyatları

2015 Bahar Kampanyası Yatak Odası Modelleri çok şık özellikle açık tonlar moda. Bu açık renkler evinizi daha ferah ve geniş gösterir. Beyaz renkli mobilyalar, fildişi yatak oda takımları  bu sene çokça   yatak oda takımlarında kullanılıyor. Ayrıca turkuazlar, açık maviler, lilalar ve pembeler çok moda. Eski tarz yatak odalar takım  modellerinin dışına çıkılmıştır bu yıl . Odanızın büyüklüğüne göre, büyük kocaman bazalar ve yataklar, klasik, modern, Osmanlı tarzı varaklı yada sadede görünümlü ürünler  sizi   bekliyor. yatak oda takımlarında ahşap, sunta gibi malzemeler kullanılmaktadır.

2015 Yaz Kampanyası Yatak Odası Fiyatları

2015 Yaz Kampanyası Yatak Odası Fiyatları

Yatak oda takımı alırken en önemli ikinci unsuru da fiyatlarıdır. Yaz aylarının gelmesiyle mobilya firmalarının da kampanyaları başlamıştır. Yeni evlenen ve evini yeniden döşemek isteyenler için süper bir fırsat oluşturuyor. Çoğu firma ve mobilya satışı yapan şirketler  yatak oda takımı yanında bir çok hediye vermektedir. Bunlar puf, ayna gibi aksesuar hediye alabilirsiniz. Yatak oda takımı almayı düşünüyorsanız  tam zamanı % 50’ye kadar indirimler sizleri bekliyor. Yeni evlenenler için yatak oda takım, yemek oda takımı, oturma gruplarını içinde bulunduran setler çok daha ucuzdur.

2015 Bahar Kampanyası Yatak Odası Modelleri

2015 Bahar Kampanyası Yatak Odası Modelleri

2015 Yaz Kampanyası Yatak Odası Modelleri şıklığı yanında görünümü ilde kendinden söz ettiriyor fakat yatak oda takımı seçerken birkaç ayrıntıya da dikkat etmeliyiz. Bunlar nelerdir: odanızın şekline ve büyüklüğüne, odanızdaki yük oranına. Kolay kullanımını, dayanıklılığına, estetik görünmesin, emniyet gibi küçük noktalara dikkat ederek  modern bir yatak odası alabilirsiniz.  Firmalar bir çok yatak odası takımı üretiyor. Size de biraz araştırma yaparak en uygun yatak oda takımını seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Country Yatak Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Country Yatak Odası Modelleri, 2015 Yatak Odası Fiyatları ve 2015 Yatak Odası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Modalife Mobilya Yatak Odası Modelleri

2017 Modalife Mobilya Yatak Odası Modelleri

Yatak odalarımız günün yorgunluğunu atabileceğimiz evdeki sığınaklar. Hal böyle olunca kişisel zevke ve göze hitap...

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

Her insan hayatında belirli bir rahatlığa kavuşmak ister. Bu rahatlığın kalıcı olması için de bulunduğunuz...

2017 Kırmızı Yatak Odası Takımları

2017 Kırmızı Yatak Odası Takımları

Yatak odaları günümüz ev hayatında çok önemli yer tutan odalardan biri haline geldi.İnsanların en çok...

Hayalinizdeki Yatak Odası Modelleri

Hayalinizdeki Yatak Odası Modelleri

Kendinizin ve eşinizin en rahat edeceği ortamlardan biri olan yatak odaları artık en modern çizgilerden...

2016 Modalife Yemek Odası Fiyatları

2016 Modalife Yemek Odası Fiyatları

Yemek odaları artık evlerimizin vazgeçilmez mobilya takımlarından biri haline gelmiş ve misafir odalarında kendilerine en...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı