Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2015 Mavi Mutfak Modelleri

Günün büyük bir bölümünün geçirildiği, ailecek toplanılan yaşam alanlarının başında gelen mutfaklar, evlerimizin incisidir. Oldukça fazla seçenek olduğu için, size bir fikir vermesi açısından, 2015 mavi mutfak modellerinden bahsetmek istiyoruz. Bu yıl mutfaklarda oldukça fazla renk seçenekleri mevcuttur. Mavi renk kimileri için gökyüzünü ve sonsuzluğu anlatıyordu. Kimileri özgürlük ve dinginlik verip, huzurun adı olduğundan tercih ettiğini söylüyordu.

RESİMLERİ ORJİNAL BOYUTTA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Dekoratif Mavi Mutfak Modelleri

Bizde bu yıl ki favorilerden biri olan, mavi mutfak modellerini ele aldığımızda, ilk önce neden mavi rengin tercih edildiğini sorguladık.  Bizce de eğitimci gözüyle ele alırsak, sakinleştirici özelliğe sahip olduğundan tercih edilmektedir. Yaşam alanlarından biri olduğundan tüm aile bireylerine hitap edecek özellikte olması gerektiği unutulmamalıdır. Bu yüzden mavi renk için sayılan her şeyi barındırmasının yanı sıra, çocuklarda hayal gücünü geliştirir, algıyı kolaylaştırır, iş stresinin yoğunluğunu alır. Bayanlar sabah kahvaltısının hazırlanmasıyla başlayarak, günün birçok zamanında mutfakta olduklarında rahatlıkta arıyorlar. Son zamanlarda bayanların dedikodu ve sohbet alanları da olan mutfaklarda, arkadaş ağırlamaya başladıklarından beri, ferahlık ve huzur aradıklarından onlara bunu veren renk ve modelleri istiyorlar.

RESİMLERİ ORJİNAL BOYUTTA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Mavi Mutfak Modelleri Ve Fiyatları

Mavi renkte onlara bu duyguyu verdiği için, oldukça rağbet görmektedir. Mavinin göz dolduruculuğu, aksesuar ve berjerlere yansıdığında oldukça şık bir görüntü oluşmaktadır. Son olarak, mavi mutfak modellerine, çok yakıştığını düşündüğümüz nazar boncuklarından oluşan aksesuarları kullandıklarında, evlerinde farklı bir şıklık yapmış olurlar.

Bir önceki yazımız olan 2015 Ev Dekorasyonu Modelleri başlıklı makalemizde Dekorasyon Modelleri, ev dekorasyon siteleri ve ev dekorasyonu dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

Her insan hayatında belirli bir rahatlığa kavuşmak ister. Bu rahatlığın kalıcı olması için de bulunduğunuz...

Modern Mutfak Modelleri

Modern Mutfak Modelleri

Her kadın evinde son model mutfakta olmayı hak eder ve son zamanlarda aşırı şekilde atağa...

En Güzel Mutfak Modelleri

En Güzel Mutfak Modelleri

Bu yılın en renkli mobilyası yine mutfaklarda oldu ve artık sizlerde klasik mobilya tarzını istemediğiniz...

2016 Modalife Yemek Odası Fiyatları

2016 Modalife Yemek Odası Fiyatları

Yemek odaları artık evlerimizin vazgeçilmez mobilya takımlarından biri haline gelmiş ve misafir odalarında kendilerine en...

2016 Modalife Mobilya Kitaplık Fiyatları

2016 Modalife Mobilya Kitaplık Fiyatları

Modalife siz kitap kurtlarına en güzel sürprizi yaparak üretime başladığı Kitaplık modelleri ile sizleri büyülemeye...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı