Modalife, Modalife Mobilya, Mobilya Modelleri, Düğün Paketleri,

2015 Bahçe Mobilya Modelleri

Bilhassa yazlıklardaki bahçelerin şık ve modern takımlarla donatılması ile evlerin havası ve kalitesi değişiyor. Ayrıcalıklı olmayı başaran herkes bu bahçe mobilyaları ile farkındalık yaratmaya çalışıyor. Genellikle hası olarak görmeye alıştığımız modern bahçe mobilyaları son yıllarda ferforjenin güzelliği ile de buluştur. Bazen de hasır ve ferforjeyi aynı takımda kullanılmış olarak görüyoruz. 2015 bahçe mobilyaları yumuşacık ve estetik değeri yüksek olan minderlerle tamamlanıyor.

2015 Lüks Bahçe Mobilya Modelleri

2015 Lüks Bahçe Mobilya Modelleri

Bahçe ve açık alanların en çok yaz aylarında kullanılmasından dolayı yaza özgü sıcak renklerin kullanılması tesadüf değildir. Bambu, tik ve rattan ağacı ise çok daha kaliteli ve fazla işçilik gerektiren tasarımlar olup fiyatları da diğerlerine göre biraz daha pahalıdır. 2015 Bahçe Mobilya Modelleri ile hem dinlenecek ve hem de doğal hayatın tadını çıkaracak ve konforla yaşamaya alışacaksınız. Sadece koltuk takımları değil ayrıca hamak ve salıncaklar da bahçelerinizde büyük bir keyifle kullanacağınız mobilyalardır.

RESİMLERİ ORJİNAL BOYUTTA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Ahşap doğal olduğu için yazlık bahçelerine çok yakışıyor ve gözü okşayan sımsıcak bir ambians yaratıyor. 2015 bahçe mobilyaları arasında ahşabın ağırlığı her zaman ön planda hissedilmiştir. Hasır, bambu ve diğer ağaçların fazlasıyla kullanılması da bu yüzdendir. Güneşin yakıcı ışınlarına karşı dayanıklı ve solmayan renkleri ile bahçe mobilyalarının uzun ömürlü olmaları sağlanmıştır. Gerektiğinde ıslanmaya karşı bile dayanıklı olan bahçe mobilyalarınızı uzun yıllar kullanmak için daha özenli olmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Nevresim Takımı Modelleri başlıklı makalemizde istikbal nevresim takımı, nevresim takımı fiyatları ve nevresim takımı markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Modalife Mobilya TV Ünitesi Fiyatları

2017 Modalife Mobilya TV Ünitesi Fiyatları

Günümüzün en çok tercih edilen mobilya ürünleri arasında yer alan tv üniteleri son derece de...

2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları

2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları

Her zaman uygun maliyetli olan 2017 Modalife Mobilya Mutfak Fiyatları özellikle de bu yıl evini yenilemek...

2017 Modalife Mobilya Sehpa Fiyatları

2017 Modalife Mobilya Sehpa Fiyatları

Hem uygun maliyetli olan ve aynı zamanda da son derece de şık olan sehpalar konusunda...

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

2017 Modalife Mobilyaları ve Fiyatları

Her insan hayatında belirli bir rahatlığa kavuşmak ister. Bu rahatlığın kalıcı olması için de bulunduğunuz...

2016 Modalife Yemek Odası Fiyatları

2016 Modalife Yemek Odası Fiyatları

Yemek odaları artık evlerimizin vazgeçilmez mobilya takımlarından biri haline gelmiş ve misafir odalarında kendilerine en...

Modalife Mobilya Modalife Düğün Paketleri Dekorasyon Fikirleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı